CodiProg USB

  • Poland
  • England
  • Spain
  • German

Firma ElproSys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, od samego początku jej istnienia, głównym celem było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak wraz z dynamicznym rozwojem oferowanych produktów zatrudnienie z każdym rokiem rosło i obecnie firma zatrudnia na stałe ponad 15 osób. Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści w zakresie elektroniki, automatyki i programowania z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Zespół Elprosys jest głęboko zaangażowany w dostarczanie bezkonkurencyjnych rozwiązań w skali całego świata.

Punktem zwrotnym w historii firmy Elprosys był rok 2005, kiedy to siedziba spółki została przeniesiona do Gliwic a także pojawiły się nowe możliwości rozwoju związane z faktem iż firma oprócz produkcji urządzenia DiagProg, wprowadziła do swojej oferty profesjonalne usługi w zakresie:

Pomiar mocy z wykorzystaniem profesjonalnej hamowni podwoziowej MAHA LPS 3000 w samochodach z napędem na jedną lub dwie osie oraz inne pomiary takie jak moment, zużycie paliwa, wykrywanie usterek, symulacja jazdy.

Programowanie i korekcja elektronicznych liczników montowanych w samochodach wyprodukowanych po 1997 roku. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt pozwalający na programowanie licznika jaki i w pozostałych pamięciach.

Siedziba firmy

Na dzień dzisiejszy firma Elprosys jest wiodącym producentem urządzeń do programowania i korekcji elektronicznych liczników samochodowych a najważniejszym produktem jest tester diagnostyczny DiagProg, który już od ponad 10 lat jest stale rozwijany i unowocześniany. Obecna, trzecia już generacja urządzenia jest jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży oraz przede wszystkim stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów i nowe rynki zbytu. Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, firma stale rozwija działania związane z obsługą serwisową oraz zapewnieniem fachowej pomocy technicznej dla swoich klientów.

Obecnie wyroby oznaczone logo ElproSys oferowane są w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech, Brazylii, Wenezueli, Meksyku, a z każdym rokiem liczba odbiorców stale rośnie, co jednoznacznie potwierdza że oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na całym świecie.Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców a proponowane rozwiązania zawsze o krok wyprzedzały ofertę konkurencji.