CodiProg USB

  • Poland
  • England
  • Spain
  • German

DiagProgIII

DiagProgIII jest innowacyjnym na skalę światową urządzeniem przeznaczonym do programowania i korekty liczników elektronicznych. DP3 to w pełni profesjonalne przenośne narzędzie, które oferuje maksymalna elastyczność i komfort pracy, jednocześnie zachowując prostotę obsługi. Największa na rynku ilość samochodów programowalnych za pomocą złącza diagnostycznego OBDII gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo pracy. Urządzenie pozwala dokonywać odczytu i zapisu wartości kilometrów we wszystkich markach i modelach samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli. Urządzenie obsługuje wszystkie możliwe protokoły komunikacji: SAE J1850 PWM/VPW, ISO 9141, ISO 14230 (Keyword 2000), ISO 15765 (magistrala CAN).

Możliwości DiagProgIII:

programowanie i zmiana przebiegu w licznikach elektronicznych(największa liczba modeli samochodów programowalnych przez złącze diagnostyczne OBDII),

naprawę liczników elektronicznych (jeśli zostały uszkodzone dane w liczniku),

naprawę i programowanie modułów AIRBAG,

elektroniczny tuning w samochodach poprzez złącze diagnostyczne,

odczyt i kasowanie błędów sygnalizowane przez moduły elektroniczne.

Bardzo proste i intuicyjne menu przyrządu oraz liczne wersję językowe oprogramowania pozwalają na wykorzystanie testera DiagprogaIII przez klientów na całym świecie. Dodatkowo wraz z urządzeniem Klient otrzymuje wygodną walizkę transportową z kompletem kabli i akcesorii oraz czytelną i przejrzystą instrukcję obsługi zawierającą zdjęcia i opisy, którze przedstawiają krok po kroku metody podłączenia DiagprogaIII do odpowiednich liczników. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane do produkcji urządzenia oraz ergonomiczna obudowa dają możliwość zastosowania urządzenia w warsztatach samochodowych bez obaw na zabrudzenia i uszkodzenia.

Zestaw oprogramowania: DiagProg III – Package Full Dashboard Software – pakiet oprogramowania działającego (tylko wraz) z urządzeniem (oryginalnym) DiagProgIII, „DiagProg III Copyright (C) ElproSys 2001 – 2011″ – cześć oprogramowania działającego (tylko wraz) z urządzeniem (oryginalnym) DiagProgIII, „DiagProg III Setup” – część oprogramowania na komputer PC służąca do kontroli i aktualizacji oprogramowania – program działa na dowolnym PC i jest programem narzędziowym współpracującym tylko z oryginalnym sprzętem DiagProgIII, „CodiProgUSB” – część oprogramowania na komputer PC służąca do kontroli i aktualizacji oprogramowania – program działa na dowolnym PC i jest programem narzędziowym współpracującym z oryginalnym sprzętem CodiProgUSB.


W celu uzyskania bliższych informacji na temat urządzenia DiagProgIII, jego możliwości, dostępnego oprogramowania oraz aktualnych cen zapraszamy do odwiedzenia dedydowanego serwisu internetowego www.diagprog.com lub o bezpośredni kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod numerem telefonu +48 32 301 2 301, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 – do16.00.