CodiProg USB

  • Poland
  • England
  • Spain
  • German

Serdecznie zapraszamy do zakupu nowego programatora CodiProgMK2USB, jest to nowa wersja cenionego przez klientów urządzenia CodiProgUSB. W najnowszej wersji urządzenia, wprowadzono szereg modyfikacji w postaci m.in. szybszego kasowania pamięci, m.in typu M35080, prostszego procesu instalacji oprogramowania, nowego przyjaznego interfejsu programu do obsługi.

Jednak najważniejszą zaletą CodiProgMK2USB jest nowa funkcjonalność w postaci:

  • Zerowanie przebiegu – BMW CAS 4 – 5M48H (MC9S12XEP100) – Wymagany dodatkowy kabel H3.

Tym samym programator CodiProgMK2USB, daje zdecydowanie większe możliwości niż dotychczas.

CodiProgMK2USB to uniwersalny programator szeregowych pamięci EEPROM oraz pamięci EEPROM i Flash mikrokontrolerów firmy Freescale i Motorola. Programator obsługuje pamięci szeregowe z interfejsami I2C, SPI oraz Microwire. Program sterujący pozwala na ręczne ustawianie wielu parametrów programacji takich jak napięcie programowania, włączenie lub wyłączenie rezystorów podciągających i prędkość sygnału zegarowego.

Komunikacja z komputerem odbywa się przez złącze USB. Akutalizacja oprogramowania wewnętrznego urządzenia umożliwia w przyszłości rozszerzanie listy obsługiwanych typów pamięci. Programator CodiProgMK2USB jest również w stanie wykonywać niektóre operacje bez podłączenia z komputerem, poprzez ustawienie odpowiedniej kombinacji zworek sterujących.

Teraz urządzenie CodiProgMK2USB pozwala na ultra-szybkie kasowanie wszystkich EEPROM-ów M35080 (około 10 sekund): M35080, M35080-3, M35080-6, M35080-VP, M35080-V6, D80D0WQ, 160D0WQ

Zestaw zawiera CodiProgUSB_MK2 oraz zestaw oprogramowania: „Software unit” – jednostka oprogramowania działającego (tylko wraz) z urządzeniem (oryginalnym) DiagProgIII, CodiProgUSB_MK2 lub Cangateway. „CodiProgUSB_MK2” – część oprogramowania na komputer PC służąca do kontroli i aktualizacji oprogramowania – program działa na dowolnym PC i jest programem narzędziowym współpracującym z oryginalnym sprzętem CodiProgUSB_MK2