CodiProg USB

  • Poland
  • England
  • Spain
  • German

CANGATEWAY

Brama CAN umożliwiająca rozdzielanie sygnału CAN do poszczególnych modułów w samochodzie także na rożnych prędkościach szyny CAN. Uniwersalność filtra CAN umożliwia programowanie modułu licznika w następujących markach samochodów: MERCEDES, RENUALT a także BMW.

 

Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na zamontowanie CanGateway’a w module EZS bez większej ingerencji. Montaż filtra CAN jest prostym zabiegiem, który polega na podlutowaniu jedynie 6 przewodów. CanGateway został wykonany z wysokiej jakości komponentów renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, co gwarantuje stabilną i bezawaryjną pracę filtra.

 


 

Cangateway Easy, Cangateway OBDII

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy nowy zestaw filtrów Cangateway Easy oraz Cangateway OBDII

Cangateway Easy + OBDII Cangateway EASY Cangateway OBDII

Nowe filtry CanGateway charakteryzują się skutecznym działaniem oraz wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim prostym montażem w samochodzie.
Zobacz koniecznie film jak zamontować Cangateway EASY.

 

Cena zawiera Cangateway oraz oprogramowanie – „Software unit” – jednostka oprogramowania działającego (tylko wraz) z urządzeniem (oryginalnym) DiagProgIII, CodiProgUSB lub Cangateway.

 

W celu uzyskania bliższych informacji na temat programatora Cangateway, jego możliwości oraz aktualnych cen zapraszamy do odwiedzenia dedykowanego serwisu internetowego www.diagprog.com lub o bezpośredni kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy pod numerem telefonu +48 32 301 2 301, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 – do16.00